Szafy na wymiar, Panele podłogowe

Firma “PANEL” powstała w 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem artykułów wyposażenia wnętrz oraz aranżacjami wnętrz mieszkalnych i biurowych.
Wykonujemy remonty “pod klucz” – od prac remontowych po montaż mebli na wymiar: kuchennych, młodzieżowych, garderób, biurek oraz wszelkich mebli nietypowych.
Najczęściej terenem działania oprócz Bytomia są: Katowice, Tarnowskie Góry, Chorzów, Zabrze i Ruda Śląska.

Każde biuro wyposażymy w funkcjonalne i nowoczesne meble, zapewniające komfort pracy i przyjemność przebywania w estetycznym pomieszczeniu.

Ciągły rozwój firmy i systematyczne podnoszenie jakości wykonywanych usług pozwala nam powiększać bazę naszych klientów, a bieżące śledzenie nowych trendów w budownictwie pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagających inwestorów, zarówno prywatnych jak i firmy.

Nasze ekipy montażowe to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią nie tylko bardzo dobrze wykonywać powierzone zadania, ale również doradzić, podpowiedzieć wiele ciekawych rozwiązań, ich wysoki profesjonalizm gwarantuje najwyższy poziom wykonania zleconych prac.

W naszym sklepie firmowym możecie Państwo zobaczyć przykładowe rozwiązania aranżacji pomieszczeń, nietuzinkowe formy zagospodarowania mieszkania, biura.

P.H.U Panel specjalizuje się w montażu szaf z drzwiami suwanymi oraz innych mebli projektowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Oferujemy również bardzo duży wybór paneli ściennych, podłogowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, okien PCV oraz rolet.

Na terenie: Bytomia, Katowic, Chorzowa, Zabrza, Tarnowskich Gór i Rudy Śląskiej – Pomiar i wycena szaf i mebli na wymiar – gratis

Close Menu