Poznaj naszą ofertę mebli

W naszej ofercie znajdziesz: Meble kuchenne, Meble pokojowe i młodzieżowe, Garderoby, Szafy, Biurka oraz Meble nietypowe.

Kategorie mebli

Meble kuchenne
Meble pokojowe i młodzieżowe
Garderoby i szafy
Biurka i meble nietypowe

Meble kuchenne

Odpowiednia aranżacja i projekt to najważniejszy etap produkcji mebli kuchennych. Szczególny nacisk kładziemy na możliwie maksymalną funkcjonalność i indywidualną stylistykę, dopasowaną do oczekiwań klienta. Łączymy różne materiały, aby nadać meblom niepowtarzalny wygląd.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się!

Meble pokojowe i młodzieżowe

Całość pokoju staramy się dopasować do oczekiwań i gustu klienta, użytkownika. Czy naszym klientem jest osoba dorosła o najbardziej ekstrawaganckich wymaganiach, czy Kilkulatek, który ma własne zdanie na temat wystroju swojego pokoju – zrobimy wszystko by był zadowolony ze swoich mebli.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się!

pokój dzienny

Posiadane przez nas doświadczenie gwarantuje naszym klientom pełną satysfakcję z wykonanych przez nas prac.

Umów się na bezpłatne konsultacje już dziś!

Garderoby i Szafy

Garderoba to zwykle zamknięte pomieszczenie, przy sypialni lub łazience. Najczęściej składa się z kombinacji półek, rur, szuflad, koszy. Gdzie najważniejszy jest ergonomiczny układ pozwalający na maksymalne wykorzystanie powierzchni i możliwości swobodnego poruszania się.

Szafy oferujemy z dowolnie wybraną konfiguracją półek, wieszaków i wykończeniem dowolnymi materiałami. Drzwi mogą być otwierane na zawiasach bocznych, suwane, składane, lub kombinacja tych możliwości. Mogą to być wolnostojące, zabudowane – ściśle dopasowane do wnęki lub czy narożnika.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się!

garderoba

Biurka i meble nietypowe

Biurka w dowolnym rozmiarze dokładnie dopasowane do potrzeb klienta i miejsca, w którym mają się znajdować. Najlepiej prezentują się skomponowane z innymi meblami.

Meble nietypowe to meble wg pomysłu klienta, wolnostojące lub w zabudowie stałej. Na wymiar regały, komody, szafki nocne, szafki pod telewizor, biblioteczki.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się!

biurko

Jeśli masz już swoją wizję mebli, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i rozpocząć proces tworzenia mebli, które idealnie pasują do Twojego stylu życia i wnętrza.

Umów się na bezpłatne konsultacje już dziś!