jesteś 227 072 gościem   OFERTA - Szafy, Panele, Garderoby, Biurka, Usługi Tansportowe

Usługi transportowe do 3,5 T

Polecamy usługi transportowe samochodem o ładowności do 3,5 tony, koszt 60 zł / godzinę każde następne 30 minut 30 zł, przy stałej współpracy ceny do uzgodnienia

Oferujemy: Kompleksowe remonty mieszkań, biur, domków działkowych.
Przebudowę, adaptację pomieszczeń.

Remonty wykonywane przez naszą firmę prowadzone są profesjonalnie
i zgodnie z oczekiwaniami inwestora.
Zlecenie zawsze zaczyna się rozmową wstępną, wykonaniem pomiarów, ustaleniem zakresu prac, następnie sporządzamy kosztorys robót.

Wysoka jakość oferowanych usług - to nasza dewiza, jednocześnie zawsze dbamy
o interesy zleceniodawcy. Posiadane przez nas doświadczenie gwarantuje naszym klientom pełną satysfakcję z wykonanych przez nas prac.

Wykonujemy:
- układanie glazury,
- układanie terakoty,
- układanie paneli podłogowych
- prace malarskie,
- instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne oraz centralnego ogrzewania
- montaż płyt kartonowo-gipsowych
- gładzie gipsowe

Wykonujemy wszelkie zlecenia związane z wykończeniem remontem i adaptacją wnętrz.

Udzielamy gwarancji na wykonane prace.

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo:
Meble kuchenne, Meble pokojowe i młodzieżowe, Garderoby, Szafy, Biurka, Meble nietypowe,

Meble kuchenne: odpowiednia aranżacja i projekt to najważniejszy etap produkcji mebli kuchennych. Szczególny nacisk kładziemy na możliwie maksymalną funkcjonalność i indywidualną stylistykę, dopasowaną do oczekiwań klienta. Łączymy różne materiały, aby nadać meblom niepowtarzalny wygląd.

Meble pokojowe i młodzieżowe: Całość pokoju staramy się dopasować do oczekiwań i gustu klienta, użytkownika. Czy naszym klientem jest osoba dorosła o najbardziej ekstrawaganckich wymaganiach, czy Kilkulatek, który ma własne zdanie na temat wystroju swojego pokoju - zrobimy wszystko by był zadowolony ze swoich mebli.

Garderoby: Zwykle to zamknięte pomieszczenie, przy sypialni lub łazience. Najczęściej składa się z kombinacji półek, rur, szuflad, koszy. Gdzie najważniejszy jest ergonomiczny układ pozwalający na maksymalne wykorzystanie powierzchni i możliwości swobodnego poruszania się.

Szafy: Oferujemy z dowolnie wybraną konfiguracją półek, wieszaków i wykończeniem dowolnymi materiałami. Drzwi mogą być otwierane na zawiasach bocznych, suwane, składane, lub kombinacja tych możliwości. Mogą to być wolnostojące, zabudowane - ściśle dopasowane do wnęki lub czy narożnika.

Biurka: W dowolnym rozmiarze dokładnie dopasowane do potrzeb klienta i miejsca, w którym mają się znajdować. Najlepiej prezentują się skomponowane z innymi meblami.

Meble nietypowe: Meble wg pomysłu klienta, wolnostojące lub w zabudowie stałej. Na wymiar regały, komody, szafki nocne, szafki pod telewizor, biblioteczki.

Kamień elewacyjny STEGU Kamień elewacyjny firmy Stegu to niezwykła imitacja kamienia łupanego. Jego naturalny kolor, faktura i kształt zachwycają, cieszą wszystkie zmysły. Wykonane z materiałów wysokiej, europejskiej jakości płytki są łatwe w montażu, sprawdzają się jako elewacje na zewnątrz i wewnątrz budynków, są odporne na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych.
Oryginalny wzór płytek gwarantuje niebanalny efekt. Klimat, jaki osiągną Państwo stosując płytki STEGU przywodzi na myśl włoskie winnice, rozgrzane słońcem i pachnące, niewielkie miasteczka, gdzie życie płynie łagodnym, spokojnym rytmem.

Szafy, panel, zabudowy
Szafy, panel, zabudowy
Szafy, panel, zabudowy
Szafy, panel, zabudowy
Szafy, panel, zabudowy
Szafy, panel, zabudowy
P.H.U. PANEL S.C.  Copyright © 2007 -2019 Projekt i wykonanie:  Strona Internetowa dla Ciebie    
Valid HTML 4.01!